Top
 بر روی تصویر کلیک کنید
 موشن گرافیک معرفی مجتمع
منتخب تصاویر ثبت نام سال تحصیلی 1402-1401
مراحل ورود به متوسطه دوره اول
اخبار ثبت نام در متوسطه دوره اول پسرانه معلم
شروع پیش ثبت نام سال تحصیلی 1402-1401 از 12 بهمن

به نام خدا

وَ يُزَكِّيهِم وَيُعَلِّمُهُمُ ٱلكِتَبَ وَٱلحِكمَهَ

با عرض سلام و ادب؛

به استحضار می­رساند، مجتمع فرهنگی آموزشی پسرانه معلم در سال ۱۳۶۹ با هدف ایجاد بستر تعلیم و تربیت اسلامی در منطقه دو تهران تاسیس گردید. این مجتمع که دارای تمامی دوره های تحصیلی است، تاکنون بیش از ۳۰۰۰ دانش ­آموخته و فارغ التحصیل شایسته داشته و در چهارمین دهه فعالیت خود، با توجه به شعار "افق های نو در تعلیم و تربیت دینی" بستر های جدیدی برای آموزش و پرورش دانش آموزان عزیز فراهم ساخته است.

در این خصوص مسئولین مجتمع، با تاسیس واحد پزشکی، واحد تخصصی مشاوره، مرکز مهارت آموزی (مهارت های نرم و سخت)، واحد تربیت بدنی و زبان خارجی و همچنین استفاده از فناوری های نوین آموزشی و بهره مندی از معلمان و کارکنان مجرب، متخصص، متعهد و خوشنام، رویکرد اصلی خود را به سمت رشد دانش آموزان در چهار بخش جسمی، شخصیتی، اجتماعی و شناختی سوق داده است. و با به کارگیری مدل یادگیری ۳۶۰ درجه (یادگیری برای دانستن، یادگیری برای انجام دادن، یادگیری برای زیستن و یادگیری برای با هم زیستن) زمینه توانمند سازی دانش ­آموزان در حوزه های مختلف بر اساس ساحت های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را فراهم کرده ­اند.

با توجه به اینکه مجتمع معلم هر ساله از بین دانش­ آموزان با اخلاق، مسئولیت پذیر، مستعد، تلاشگر و پرورش ­یافته در خانواده­ های مومن، معتقد، همراه و پایبند به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، متناسب با ظرفیت خود تعدادی دانش ­آموز می­پذیرد، لذا برای سال تحصیلی ۱۴۰۳_۱۴۰۲ نیز از تاریخ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱، امکان پیش ثبت نام مهیا شده است. والدین محترمی که متقاضی ثبت نام فرزندشان در این مجتمع هستند، لطفا باتوجه به مراحل توضیح داده شده اقدام نمایند.